Великобілозерська районна державна адміністрація

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2016 15:09
Кількість переглядів: 371

 

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. Червона стрічка — символ солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів, щорічно до їх числа додається ще і ще й цей рахунок вже давно не на нашу користь.

Саме до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, спеціалістами Великобілозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний захід серед членів сімей, які знаходяться на обліку Центру як такі, що опинились в складних життєвих обставинах. Основними аспектами профілактичного заходу стало висвітлення питань щодо загальних відомостей про хворобу, симптомів її прояву, діагностики та профілактики ВІЛ/СНІДу.  Всі учасники заходу отримали поліграфічну продукцію – буклети «ВІЛ це не вирок, це певний спосіб життя», виготовлену Запорізьким обласним ЦСССДМ в рамках заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

В цей день - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати - зі СНІДом покінчено!Червона стрічка як символ боротьби зі СНІДом свідчить про те, що Україна - це територія життя, і українська молодь – обирає життя! Обирайте життя та цініть кожну прожиту хвилину!


 


 


 

Великобілозерський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень