Великобілозерська районна державна адміністрація

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Дата: 26.05.2017 15:09
Кількість переглядів: 345

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації щоденно проводиться прийом громадян з метою надання консультацій або призначення будь-яких видів соціальних допомог, пільг та субсидій.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива» протягом тижня призначено субсидію на житлово-комунальні послуги 698 домогосподарствам на тверде паливо та скраплений газ.         

Станом на 26.05.2017 року 33 сім’ї отримали державну допомогу, згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 155,3 тис. грн.

Допомогу згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» отримали:

  • допомога при народженні дитини – 4 сім'ї на суму 46,8 тис. грн.;
  • у зв'язку з вагітністю і пологами – 5 одержувачів на суму 9,6 тис. грн.;
  • одинокі матері –10 одержувачів на суму 19,1 тис.грн.

Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» трьом одержувачам виплачено державну соціальну допомогу на суму 4,0 тис. грн.

Допомогу по догляду за інвалідами 1,2 групи, внаслідок психічного розладу, отримує двоє одержувачів на суму 4,9 тис.грн.   

За інформацією Управління                                    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень