Великобілозерська районна державна адміністрація

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2016 15:10
Кількість переглядів: 319

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!

72 роки тому український народ зробив визначний внесок у звільнення України та Європи від гітлерівських окупантів. Тож шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, до всіх її ветеранів, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є нашим священним обов’язком. Ми маємо вшанувати кожного, хто боровся з «коричневою чумою», а також всіх жертв страшної війни. Попри складну економічну ситуацію українська влада буде робити все, щоб учасники Другої світової війни відчували увагу влади та суспільства.

Наш народ приніс велику жертву у справі вигнання нацистів.  Проте після перемоги дії радянської влади призвели до масових репресій та депортації сотень тисяч українців, кримських татар та інших націй. Тож сьогодні ми готові зі зброєю в руках рішуче відстоювати незалежність та територіальну цілісність держави.

Впевнений, що окуповані землі будуть обов’язково повернуті, адже українська армія не посоромить подвигів своїх предків. Наша держава давно заслужила на мир та спокій. Тож нехай вони панують у кожному домі та кожному серці!

 

З повагою

 

Голова облдержадміністрації                                                                           Костянтин Бриль


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень