Великобілозерська районна державна адміністрація

У Запоріжжі вперше зустрілися батьки загиблих героїв АТО

Дата: 06.06.2017 15:10
Кількість переглядів: 469

До сторіччя Українського війська та вперше з початку російської агресії на Алеї захисників України в обласному центрі зустрілися понад 120 родин загиблих героїв майже з усіх міст та районів області. Алею заклали у серпні 2014 року з ініціативи облдержадміністрації, на якій встановлено стенди з фотографіями полеглих солдатів, кількість яких, на жаль, продовжує збільшуватися. Після закінчення антитерористичної операції тут планують звести капличку та зробити замощення синьо-жовтою плиткою у формі карти України.

Разом із рідними та близькими вклонитися пам’яті українських воїнів прийшла заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, представники обласної та міської ради, військовослужбовці, ветерани та волонтери АТО.

Про подвиг бійців, які пішли з першими хвилями мобілізації та зупинили російських агресорів на Донбасі, нагадав офіцер обласного військового комісаріату Владислав Чумак. На необхідності консолідації всіх патріотичних сил заради перемоги наголосив голова обласної координаційної ради ветеранів АТО Олег Коломоєць. Сповненими горя від непоправної втрати і подяки за увагу та підтримку були слова Клавдії Ушакової, син якої не повернувся з-під Іловайська.

На честь героїв пролунав військовий салют, до першого каменя Алеї поклали квіти.

Вшанування загиблих продовжилося міжконфесійним молебнем у Покровській церкві на о. Хортиця. Воїн-кіборг, завідуючий науковою бібліотекою Національного заповідника «Хортиця» В’ячеслав Зайцев провів оглядову екскурсію комплексом «Запорозька січ», розповів про еволюцію козацтва, військовий та політичний устрій гетьманської держави, господарський уклад січовиків.

Члени родин загиблих воїнів високо оцінили підготовку зустрічі та запропонували обласній владі проводити такі збори регулярно, до пам’ятних і скорботних дат української історії.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень