Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі школи отримують підручники за бюджетні кошти

Дата: 16.08.2016 10:12
Кількість переглядів: 431

При підготовці навчальних закладів  області до нового навчального року особлива увага приділяється забезпеченню підручниками.  Зокрема, Департаментом освіти і науки облдержадміністрації здійснено замовлення для понад 14 тисяч учнів восьмих класів  з навчанням українською мовою та майже 4,5 тисячі учнів - з навчанням російською мовою. 

Відповідно  до розпорядження Кабінету Міністрів України Запорізькій області за рахунок освітньої субвенції виділено  3358100 грн. та  за рахунок коштів місцевих бюджетів 636466,31 грн. на придбання підручників для четвертих та сьомих класів.

Для налагодження чіткої взаємодії замовників з видавництвами  укладено договори на закупівлю підручників та їх доставку.  За станом на 01.08.2016 отримано 49,89% від потреби у підручниках для четвертого класу та 51,2% - для сьомого класу .

Як повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, на цей час органами управління освітою укладено 287 угод з видавництвами: «Ранок», «Абетка», «Генеза», «Грамота», «Освіта», «Основа» щодо закупівлі підручників для 4 класу на суму 1450954,23 грн. та 381 угода  щодо закупівлі підручників для 7 класу на суму 2452764,66 грн. Від видавництв «Генеза» та «Абетка» підручники вже надійшли.

- Проте залишається ряд проблемних питань щодо забезпечення підручниками учнів четвертих та сьомих класів. Зокрема, видавництва затримують друковані варіанти підручників. У їх пріоритеті залишаються підручники для восьмого класу. Ряд видавництв не готові виконати замовлення, враховуючи малу кількість замовлених примірників по Україні. Тож тривають пошуки інших виконавців замовлень для укладення з ними угод або перегляд замовлення та вибір підручників інших авторів, - зазначила Тетяна Озерова.

За словами фахівців, прогнозується, що підручники деякі школи будуть отримувати також після першого вересня, на початку нового учбового року. Наразі видавництва займаються додрукуванням підручників для четвертих та сьомих класів, а вже потім розпочнуть друк посібників для учнів восьмих класів.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень