Великобілозерська районна державна адміністрація

В обласній дитячій лікарні створено гідні умови для маленьких пацієнтів, їхніх мам та персоналу

Дата: 20.12.2016 15:13
Кількість переглядів: 434

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав відремонтоване педіатричне відділення для дітей молодшого віку та перевірив стан завершення робіт у інфекційно-боксованому педіатричному відділенні КЗ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР.

Про діяльність педіатричного відділення для дітей грудного віку  розповів головний лікар закладу Юрій Борзенко. За його словами,  до відділення госпіталізують дітей з різноманітною соматичною патологією: перинатальними ураженнями центральної нервової системи, внутрішньоутробними інфекціями, білково-енергетичною недостатністю, алергічними захворюваннями, анеміями, вродженими вадами серця та судин, захворюваннями сечо-вивідної системи, ендокринною патологією, хромосомними захворюваннями, вродженими вадами розвитку. Щорічно у відділенні проходять лікування до 700 дітей, з них понад 70% - діти першого року життя.  Наразі тут розгорнуто 30 ліжок у 12 палатах, є маніпуляційний кабінет, буфет, кімната для приготування молочних сумішей, душова кімната для матерів. Палати на 2-3 ліжка, обладнані необхідними меблями, ванночками для купання дітей.

Особливо Юрій Борзенко відзначив важливість роботи молочної кухні, яка забезпечує чи не всіх пацієнтів першого року життя, що перебувають у медзакладі. Завдяки цьому всі малюки забезпечені адаптованими молочними сумішами та стравами прикорму за віком.

Костянтин Бриль підкреслив, що наприкінці року влада проводить моніторинг робіт, за які відповідали Управління капітального будівництва та Департамент охорони здоров'я ОДА.

- Приклад ремонту цього відділення є одним з найкращих у регіоні по освоєнню коштів обласного бюджету. В поточному році на відділення для немовлят виділено 1,5 мільйона гривень. Таку ж суму передбачено ще для одного - інфекційно-боксованого педіатричного відділення. Крім того, для потреб обласної дитячої лікарні було придбано медобладнання коштом  5 мільйонів гривень. Нині тут створені гідні умови для маленьких пацієнтів, їхніх мам та персоналу. Вже на 2017 рік в обласній дитячій лікарні планується утеплення фасаду. Також маємо амбітні плани та розраховуємо на підтримку європейських партнерів, які розглядають можливості вкладення 250 мільйонів гривень для зведення сучасної шестиповерхової будівлі на місці старого лівого крила лікарні, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень