Великобілозерська районна державна адміністрація

Молодіжний конкурс «Краща пара»

Дата: 16.05.2016 09:14
Кількість переглядів: 420

В святково прикрашеній читальній залі комунального закладу «Великобілозерська центральна районна бібліотека» Великобілозерської районної ради Запорізької області 15 травня 2016 року, з метою розвитку творчої активності молоді, удосконалення форм організації дозвілля читачів, виявлення та підтримки талановитої молоді району, в рамках відзначення Дня родини відбувся молодіжний конкурс «Краща пара».

Учасниками конкурсу стали читачі бібліотек району, дівчата та хлопці віком від 14 до 17 років, які виборювали титул «Краща пара», змагаючись у 10 раундах розважальної програми. Конкурсанти продемонстрували свої знання у літературній вікторині, показали свої акторські здібності та взяли участь у захоплюючих конкурсах, які вимагали від учасників спостережливості, кмітливості та знання правил етикету.

Переможцями конкурсу стали пара Артем Умеров та Альона Кирилова. Саме вони набрали найбільшу кількість балів та за рішенням журі здобули титул «Краща пара». Їх нагороджено дипломами переможців та цінними подарунками.

Іншим трьом парам учасників присвоєні номінації: «Найактивніша пара» - Олександр Прозоровський та Анастасія Кундик; «Найвигадливіша пара» - Владислав Киричок та Аліна Цукило та «Найвеселіша пара» - Владислав Даниленко та Валерія Реміскова. Всі вони нагороджені дипломами за участь та заохочувальними призами.

Свято закінчилося переглядом відео - легенди «Притча про кохання» та презентацією тематичної виставки до Міжнародного дня сім’ї «Тільки родина, як зірка єдина, твій порятунок, надійний причал».

 

 

 

Завідувач центральної районної бібліотеки Любов Тихенька


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень