Великобілозерська районна державна адміністрація

На дорогах області кипить робота

Дата: 16.08.2016 10:14
Кількість переглядів: 505

Користуючись погожою погодою, автодорожники працюють у щоденному режимі і по всій території  області. 

Завдяки безперервній та якісній роботі підрядних організацій станом на 11-те серпня цього року вже ліквідовано 321 419 кв. м пошкодженого дорожнього покриття, в т.ч. на дорогах державного значення – 175 527 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 145 892 кв. м.

Лише за цей тиждень ліквідовано 15 955  кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 661 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 15 294 кв. м.

Роботи з відновлення дорожнього покриття виконували в середньому 16 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор». Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали п’ять  асфальтобетонних заводів: Запорізький, Василівський, Мелітопольський, Бердянський та Куйбишевський.

Крім філій ДП «Запорізький облавтодор» до виконання робіт  залучено ще чотири підрядні підприємства: ТОВ «Юк-Інвест» м. Київ, ТОВ «ТБД» м. Дніпро, ТОВ «Бердянськбуд» м. Бердянськ та ТОВ «Ремшляхбуд» м. Запоріжжя. Також на цьому тижні виконувалися роботи з ліквідації ямковості струменевим методом за допомогою п’яти  струменевих машин типу «SAVALCO».

Крім  ремонтних робіт також було приділено увагу покращенню стану безпеки дорожнього руху на дорогах загального користування:  замінено та встановлено 14 дорожніх знаків та 22 напрямних (сигнальних) стовпчиків. Тривають роботи  з оновлення горизонтальної дорожньої розмітки на автодорогах  М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта,  Н-15 Запоріжжя-Донецьк, Т-04-08 Павлоград-Васильківка-Новомиколаївка-Оріхів-Токмак та О081870 Молочанськ  - Старобогданівка - Троїцьке Терпіння – Трудове.  За тиждень оновлено  107,4 км та 840 кв. м на пішохідних переходах.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує: триває період підвищеної температури повітря. У зв’язку з цим  на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин упроваджено режим обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень