Великобілозерська районна державна адміністрація

Для попередження незаконного вирубування ялинок проводитимуться рейди

Дата: 20.12.2016 15:14
Кількість переглядів: 504

Розпорядженням голови облдержадміністрації визначено комплекс заходів щодо  реалізації ялинок та охорони  шпилькових насаджень у  передноворічний період 2017 року.

Керівникам територій, а також Запорізькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства доручено організувати  реалізацію новорічних ялинок у спеціально визначених місцях біля контор лісництв, розсадників, уздовж автошляхів області, на ринках сіл, селищ та міст; провести роз’яснювальну роботу для доведення до населення вимог природоохоронного законодавства та порядку придбання новорічних ялинок.

Запорізькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства рекомендовано  проводити заготівлю новорічних гілок та ялинок виключно на спеціально визначених лісових ділянках  або при суміщенні з проведенням рубок формування і оздоровлення лісів.  Відпуск новорічних ялинок для оптових покупців здійснюватиметься з обов’язковим їх маркуванням штрих-кодом.

Для організації та проведення природоохоронних заходів, недопущення випадків самовільних рубок на землях лісового фонду області  утворено штаби у складі  представників державних лісогосподарських підприємств, територіальних органів Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

До їхньої компетенції віднесено проведення рейдів для попередження та виявлення фактів незаконного вирубування хвойних насаджень,  особливо  на  ділянках шпилькових лісових  культур  у масивах, що прилягають до населених пунктів; проведення перевірки транспортних засобів, у тому числі на стаціонарних блокпостах та перехрестях доріг  щодо законності перевезення новорічних ялинок.

Дані про кількість заготовлених та реалізованих новорічних гілок та ялинок, а також щодо виявлених фактів незаконної вирубки шпилькових насаджень мають надходити до облдержадміністрації у щоденному режимі.


 


 


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень