Великобілозерська районна державна адміністрація

Обласна влада просить ЗМІ не перекручувати факти

Дата: 16.08.2016 10:15
Кількість переглядів: 467

Під час прес-конференції щодо стану справ у соціально-гуманітарній сфері  області заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін порушив низку питань, які останнім часом обговорюються у ЗМІ та мережі Інтернет. На думку посадовця, в області розхитують ситуацію та деякі депутати роблять  гучні заяви, які під собою не мають жодних обґрунтувань.

Зокрема, заступник голови облдержадміністрації розвіяв чутки щодо нібито закриття інтернату №1 та зняття з посади ректора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Володимира Пашкова.

- Останнім часом в Інтернеті з’являється інформація зі звинуваченнями в бік обласної адміністрації. На жаль, деякі люди не розбираються в усіх питаннях, проте роблять гучні заяви. Можна по-різному відноситися до реформ, проте необхідно розуміти, що та чому робиться. Зокрема, мова не йде про закриття інтернату №1, у закладі лише призупинили набір нових учнів. Це робиться в рамках оптимізації та впровадження системи інклюзивної освіти. До того ж, облдержадміністрація жодним чином  не має можливості закривати чи відкривати такі заклади. Я хочу наголосити, що набір у деяких закладах призупинено, проте всім дітям надаються місця чи в інших інтернатних закладах, чи у школах, де практикується інклюзивна освіта. Наразі участь у цьому проекті беруть понад 50 шкіл. Справа в тому, що особливі діти повинні проходити соціалізацію за нормальних умов, не можна обмежувати їх права. Ми не дозволимо спекулювати на цій темі чи перекручувати факти, - заявив Едуард Гугнін.

Також посадовець поінформував про ситуацію, яка склалася з ректором Володимиром Пашковим.

- Ще одна інформаційна зачіпка, яку постійно «крутять» деякі сайти - це звільнення ректора Пашкова. На сьогодні обласною радою та депутатами обласної ради не видано жодного розпорядження щодо догани чи звільнення ні одного ректора. Облдержадміністрація ініціювала внесення на сесію питання  щодо дострокового розірвання контракту з Володимиром Пашковим. Наразі йде  публікується неправдива інформація у ЗМІ, ситуацію в області штучно розхитують, перекручуються факти. На сьогодні в обласній раді, на  жаль, багато політичних заяв, але недостатньо реальних дій, - підкреслив Едуард Гугнін.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень