Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Дата: 05.04.2017 13:15
Кількість переглядів: 378

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 04 квітня 2017 року провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації. В роботі засідання взяли участь перший заступники голови райдержадміністрації, представники структурних підрозділів райдержадміністрації соціального направлення, правоохоронних органів, лікувальних закладів району та юрист.

До порядку денного включено питання: про встановлення регламенту побачень батька з малолітньою донькою, доцільність тимчасового влаштування малолітніх дітей до дитячих закладів, проведення профілактичної бесіди щодо забезпечення належних умов для проживання малолітніх дітей, про доцільність повернення малолітньої дитини до родини матері, про стан виконання батьківських обов’язків щодо виховання неповнолітньої дочки, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Основними доповідачами з даних питань були представники служби у справах дітей райдержадміністрації, та районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

За результатами роботи комісії винесені відповідні рішення, визначені відповідальні виконавці, встановлені чіткі терміни виконання завдань. Визначено наступну дату засідання комісії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень