Великобілозерська районна державна адміністрація

Оновлені програми для учнів молодших класів уже з’явилися у відкритому доступі

Дата: 16.08.2016 10:16
Кількість переглядів: 450

Затверджені колегією Міністерства освіти і науки  13 оновлених навчальних програм для учнів 1-4 класів розміщені у відкритому доступі на сайті МОН. Учителі, батьки та всі зацікавлені можуть ознайомитись з програмами за посиланням: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola.html.

«За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня.  Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватися з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи ми показуємо напрям змін», - повідомив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Наступного тижня у відкритому доступі також з’являться затверджені зміни до орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів та методичні рекомендації до оновлених програм. Вони передбачають зміни підходів до оцінювання та педагогічну свободу вчителя.

 

 

 

 

 

За матеріалами сайту МОН

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень