Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

До відома населення Великобілозерського району!

Дата: 26.04.2017 15:16
Кількість переглядів: 380

     

     З 01 квітня 2017 року розпочато призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ згідно постанови Кабінету Міністрів України  від 21.10.1995 № 848  «Про спрощення порядку надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого  пічного побутового палива».

     Опрацювання заяв проводиться згідно журналу реєстрації приймання заяв і документів для призначення усіх видів соціальної допомоги.

     По кожній заяві і декларації  формуються  запити на отримання відомостей, які необхідні для призначення субсидії до: сільських рад, Державної фіскальної служби, Великобілозерського сектору обслуговування громадян Енергодарського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Великобілозерського районного центру зайнятості, Енергодарської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ, Кам’янсько-Дніпровського РЕМу, КП «Облводоканал» Запорізької облради.

       Кількість запитів залежить від видів доходів, які отримував заявник за період з 01.01.2016 по 31.12.2016 та організацій, які надають житлово-комунальні послуги даному домогосподарству. При неможливості отримання доходів зазначених у декларації , заявника особисто запрошують до управління соціального захисту населення Великобілозерської районної державної адміністрації, яке знаходиться за адресою с. Велика Білозерка, вул.8 Березня,5 для надання письмового пояснення із зазначенням розміру вказаних доходів.

     Після отримання необхідної інформації робиться розрахунок  щодо визначення розміру субсидії згідно п.16 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого  пічного побутового палива».

     Прийняте рішення про призначення (або відмову) субсидії в письмовому вигляді відправляють заявнику.

     Фінансування призначеної субсидії буде відбуватися при наявності коштів.

     Дякуємо за взаєморозуміння.

Управління соціального захисту населення Великобілозерської районної державної адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень