Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізький Центр допомоги учасникам АТО став кращим в Україні

Дата: 20.12.2016 15:18
Кількість переглядів: 593

Таку високу оцінку було надано на всеукраїнських зборах обласних Центрів допомоги учасникам АТО, які відбулися в Києві. У їх роботі взяли участь керівник Запорізького обласного Центру допомоги учасникам АТО Олексій  Сквордяков та його заступник Сергій Шаповалов.

Учасники зборів підбили підсумки  роботи у 2016 році, обговорили  проблеми, які стосуються всіх областей України, та визначилися з подальшими кроками в наступному році. Запоріжці прийняли активну участь у вивченні програм і процесів у сфері соціального захисту ветеранів для того, щоб перенести їх виконання на запорізькі реалії та впровадити  в життя.

Керівник координаційного штабу при Міністерстві оборони Олексій Ліпіріді відмітив найкращу організацію патріотичного виховання молоді в Запорізькій області серед  областей України, активну діяльність Олексія Сквордякова та Сергія Шаповалові, ефективну підтримку обласної влади.

Під час зустрічі відбулося активне обговорення проблем та шляхів їх розв’язання разом із представниками влади. Зокрема, голова Держслужби ветеранів Артур Дерев’янко акцентував увагу на труднощах взаємодії різних органів виконавчої влади. Радник Віце-прем’єра України Василь Шевченко роз'яснив державну політику в сфері соціального захисту ветеранів.

Спільно було визначено низку болючих питань, які потребують нагального розгляду і вирішення. Заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович запропонувала в кінці січня зібратися на зустріч, на якій буде запропонована  нова програма роботи Центрів АТО.

Завершилися збори приємною несподіванкою для волонтерів Центрів допомоги учасникам АТО - нагородами від Міністра оборони України генерала армії Степана Полторака до Дня волонтера.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень