Великобілозерська районна державна адміністрація

Абітурієнтам, які подали заяви на вступ он-лайн, рекомендують перевірити, чи допущені до участі в конкурсі

Дата: 02.08.2016 08:19
Кількість переглядів: 475

Завтра, 27 липня, спливає термін подання електронних заяв на вступ до вищих навчальних закладів України. За даними ДП «Інфоресурс», у системі є абітурієнти, які не підвантажили скан-копію атестату - зараз вони не допущені до конкурсу на місця держзамовлення. Однак усе можна виправити,  звернувшись до приймальної комісії одного з вишів.

Абітурієнт може перевірити статус своєї заяви  у кабінеті вступника. У правому верхньому куті  - навпроти номера заяви відображається статус заяви вступника. Якщо все нормально, плашка в цьому місці буде зеленою, а статус заяви відображатиметься як: “Допущено до конкурсу”. Якщо проблема є, плашка буде червоною або жовтою, а статус відображатиметься як: “Відмовлено ВНЗ” або "Потребує уточнення".

У разі відмови вищий навчальний заклад зобов’язаний вказати причину недопущення заяви до конкурсу – вона зазначається у нижньому лівому кутку (“Кометар ВНЗ”).

Якщо вищий навчальний заклад, куди абітурієнт подавав  заяву, відхилив її з причини відсутності скан-копії атестату,  потрібно звернутися напряму до приймальної комісії одного з вишів.

Скан-копію атестату можна або надіслати до ВНЗ через електронну пошту, або особисто відвезти на флешці до приймальної комісії,  де зможуть напряму підвантажити скан у кабінет вступника.  Достатньо, щоб приймальна комісія одного з обраних вишів довантажила скан, і він автоматично стане доступний усім іншим університетам, куди абітурієнт подав документи, через його особистий кабінет.

Нагадуємо, що прийом документів на вступ до ВНЗ триватиме до 18 години 27 липня.

Довідково

У МОН діє консультативна телефонна лінія. Якщо абітурієнт зіткнувся з труднощами при подачі електронних заяв на вступ або іншими проблемами, пов`язаними із вступом, він може звернутися за допомогою за тел.: (044)-481-32-15, 068-951-25-13. Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11; 0 800 504 425. Консультативні телефонні лінії працюють протягом вступної кампанії в робочі дні з 9:00 до 18:00. Також конкретні запитання щодо вступу можна надсилати на електронну скриньку МОН vstup_2016@mon.gov.ua

 

За матеріалами сайту МОН України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень