Великобілозерська районна державна адміністрація

Бюджет Запорізької області додатково отримав 153 млн. грн.

Дата: 02.08.2016 08:28
Кількість переглядів: 480

У першому півріччі до обласного бюджету Запорізької області додатково надійшло 153 млн. грн., зокрема 150 млн. грн. - до загального фонду, 3 млн. грн. – на рахунки екологічного фонду.

Це дало можливість під час засідання позачергової сесії сьомого скликання внести зміни та доповнення до регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період на 2016 рік.

Головні напрями перерозподілу коштів - збільшення видатків на реалізацію інфраструктурних проектів на території Запорізької області. Серед них: технічне переоснащення системи теплопостачання з установкою котла на альтернативному паливі в Кушугумському навчально-виховному комплексі "Інтелект" - 345 тис. грн.; капітальний ремонт покрівлі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 м. Оріхів – 500 тис. грн.; капітальний ремонт спортивного майданчика з облаштуванням футбольного поля в м. Токмак - 1,5 млн. грн.; реалізація заходів з енергозбереження в будинках ОСББ – 500 тис. грн.

Депутати також дали згоду на виконання техніко-економічного обґрунтування будівництва зовнішніх мереж і споруд водопостачання та водовідведення селища Кирилівка.

- За перше півріччя область додатково заробила 153 млн. грн.. Ці кошти будуть спрямовані майже на кожну територію області для створення об’єктів інфрастуктури та ремонту об’єктів. Ми плануємо збільшити на 70 млн. грн.. фінансування 11 об’єктів , а також передбачити кошти на ще 19 об’єктів соціальної та культурної сфери в області, - зазначила директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень