Великобілозерська районна державна адміністрація

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Дата: 19.05.2017 15:19
Кількість переглядів: 315

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації щоденно проводиться прийом громадян з метою надання консультацій або призначення будь-яких видів соціальних допомог, пільг та субсидій.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива» протягом тижня призначено субсидію на житлово-комунальні послуги 573 домогосподарствам на тверде паливо та скраплений газ.

87 одержувачів отримали житлову субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу на загальну суму 272,8 тис.грн.

Виплачено щомісячну компенсацію на харчування учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС одинадцятьом одержувачам на суму – 2224,20 грн. Одному  учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС з метою компенсації за додаткову відпустку перераховано кошти в сумі – 3267,52 грн.

За кошти державного бюджету, з метою оздоровлення дітей пільгових категорій, направлено одну дитину з малозабезпеченої багатодітної сім’ї  до УДЦ «Молода гвардія».

 

 

 

За інформацією Управління                                    

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень