Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Завдання номер один на наступний рік – провести енергозберігаючі заходи у всіх будинках-інтернах»

Дата: 20.12.2016 15:19
Кількість переглядів: 528

Про це голова облдержадміністрації Костянтин Бриль повідомив під час відвідин КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернат» ЗОР.

Наразі у дитячому будинку-інтернаті перебуває 135 дітей з вадами фізичного та розумового розвитку та психічними розладами. Малята потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх і реабілітаційних послуг.

За словами директора інтернату Людмили Гончаренко, нині у дитячому відділені перебуває 72 дитини. Із них: 6 дітей-сиріт та 36 дітей, позбавлених батьківського піклування. У молодіжному відділені – 63 підопічних. Окрім того, в установі перебуває 3 дитини з числа внутрішньо переміщених осіб.

- З дітьми займаються логопед, психолог, вчитель-реабілітолог, фахівець з фізичної реабілітації, інструктор з праці та трудової терапії, вихователі. Медичне обслуговування здійснюється на базі медико-санітарної частини установи. В нас є сім спеціальних кімнат: стоматологічний кабінет, кабінет фізіотерапії та карантинне відділення. Діти знаходяться під постійним наглядом, - зазначила директор КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернат» ЗОР Людмила Гончаренко.

Костянтин Бриль ознайомився з роботою кожного відділення, а також поспілкувався з вихователями КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернат» ЗОР.

- Щиро вдячний людям, які працюють із дітьми з особливими потребами. Те, що я сьогодні побачив у цьому будинку-інтернаті мене вразило. Впевнений, що за рівнем обслуговування – цей інтернат зразковий і відповідає найвищим вимогам. Колектив, який тут працює, постійно розвивається. Діти займаються спортом, танцями, відвідують музеї, театри – вони відчувають себе повноцінними членами суспільства. Дуже важливо, щоб громада навчилась правильно сприймати таких людей. Адже, тут вони відчувають турботу і тепло, але рано чи пізно, їм доведеться покинути цей інтернат. Вважаю, що рівень будь-якого суспільства  можна виміряти саме ставленням до таких людей, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

В поточному році завдяки коштам благодійних організацій у «Запорізькому будинку-інтернаті» було збудовано баскетбольний майданчик. А за рахунок коштів обласного бюджету в установі замінено огорожу, проведено капітальний ремонт лазні, а також благоустрій території. Очільник регіону підкреслив, що в наступному році влада приділить увагу енергозберігаючим заходам цього та інших інтернатних закладів.

- У бюджеті 2017 року заплановані кошти на проведення утеплення фасаду. Нині опалення закладу відбувається завдяки роботі власної котельні і всім, хто тут знаходиться має бути тепло та комфортно. Взагалі, проведення енергозберігаючих заходів у інтернатах  має стати завданням номер один на наступний рік, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Окремо очільник регіону відвідав театралізовану виставу «Миколай іде – Різдво веде», де привітав зі святом Святого Миколая  вихованців закладу. З нагоди свята усі діти отримали в подарунок від обласної державної адміністрації солодкі подарунки та засоби гігієни.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень