Великобілозерська районна державна адміністрація

В області створено Центр публічних закупівель

Дата: 02.08.2016 08:36
Кількість переглядів: 475

У Запорізькій області створено нову комунальну установу «Центр публічних закупівель». Це рішення було схвалене під час сьомої позачергової сесії обласної ради.

Як зазначила директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян, новостворена установа дозволить заощадити кошти обласного бюджету за рахунок укрупнення предметів закупівлі. Також здійснення закупівель за рамковими угодами дасть змогу отримувати оперативну інформацію про здійснені закупівлі та аналізувати рівень економії бюджетних коштів.

Центр - це заснована на майні спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області юридична особа публічного права, метою діяльності якої є посилення соціального захисту населення, в тому числі осіб, яким надаються соціальні послуги установами та закладами, які належать до спільної власності територіальних громад області, зокрема за рахунок зниження вартості товарів, робіт та послуг, що закуповуються такими закладами, шляхом організації та проведення процедур закупівель за рамковими угодами в інтересах замовників за рахунок коштів обласного бюджету. Центр є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.

Місцезнаходження Центру: пр. Соборний, 162, м. Запоріжжя.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень