Великобілозерська районна державна адміністрація

На військову службу за контрактом запрошують представників волонтерських та парамілітарних організацій

Дата: 11.07.2016 15:20
Кількість переглядів: 461

У Запорізькому обласному військовому комісаріаті, районних та міських військкоматах області триває  робота по залученню громадян на військову службу за контрактом.

Військові комісаріати закликають представників волонтерських та парамілітарних організацій (представників самооборони, козацтва, охоронних структур тощо) як найбільш мотивованих та патріотично налаштованих громадян, на військову службу за контрактом шляхом укладення  контрактів, у тому числі короткострокових до завершення особливого періоду.

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України нині вийшла на конкурентоздатний рівень на ринку праці тп має низку переваг у плані соціальних гарантій.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України віком від 18 до 40 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. На сьогодні, під час дії особливого періоду, граничний вік призову збільшено до 60 років.

За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб – підприємців на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації.

Гарантоване грошове забезпечення складає від 7 тис. грн. та передбачає підвищення в ході просування по службі; щорічно виплачується матеріальна допомога на соціально-побутові потреби, матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового утримання;

речове забезпечення;

соціальні гарантії:  безкоштовна медична допомога військовослужбовцю та членам його сім’ї, право на санаторно-курортне лікування;

щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів зі збереженням  грошового, матеріального забезпечення;

можливість отримання  безкоштовного житла за рахунок держави;

можливість отримання  первинного офіцерського звання;

вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років;

можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби тощо.

Для оформлення особових справ і уточнення інформації звертатись до районних (міських) військових комісаріатів.

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень