Великобілозерська районна державна адміністрація

День молоді у Великобілозерському районі

Дата: 29.06.2016 15:22
Кількість переглядів: 465

Дорога в молодість завжди святкова,

Вона зваблива, мов чарівний спів,

Вона в душі мов пісня веселкова

І нам видніється з усіх світів!

 

Юність і молодість — це прекрасні й пам’ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших надій.

Щорічно, в останню неділю червня, відповідно до Указу Президента України в нашій державі відзначається одне з найбільш очікуваних серед молодих людей свято – День молоді. Воно символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її як особистості. Це свято енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики.

У Великобілозерському районі, 26 червня було проведено свято «Квітуй у пісні й добрих справах, чарівна молодість моя»,  присвячене Дню молоді. Зі словами вітання до всіх присутніх звернувся голова Великобілозерської райдержадміністрації Юрій Шворак. Також, на свято завітала депутат Запорізької обласної ради Ірина Гуцуляк, яка висловила найкращі побажання та передала директору районного будинку культури подарунки від Народного депутата України Володимира Бандурова для подальшого їх вручення найактивнішій молоді району.

В програмі заходу для дітей були організовані безкоштовні атракціони, а дорослі  мали змогу помилуватись запальними танцями та іншими номерами  учасників художньої самодіяльності. Родзинкою свята були - група #СиСиКе4 з м.Запоріжжя та вокальний гурт з м. Василівка.

Працювала виїзна торгівля.

Спонсорами заходу виступили керівники сільгосппідприємств району: Рибалка Ю.М., Шкрум В.П., Батрак І.І., Бакута А.А. та Корабльов О.В.

Молодь була в захваті від влаштованого в їх честь свята, так як воно було організовано на високому професійному рівні та пройшло в атмосфері затишку та доброзичливості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень