Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Уклін доземний і щедрого врожаю аграріям Великобілозерського району!

Дата: 18.11.2016 15:22
Кількість переглядів: 438

       

         

 

 

 

 

 

 

       

         У нас на Україні ведеться так, що хліб у хаті – то багатство. Нашу Україну називають хлібним краєм, бо люди, що живуть тут, - українці, великі працелюби, вміють гарно обробляти землю і ростити на ній хороші врожаї.

         Не виняток і наші білозерські славні хлібороби. Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, які плекають на рідній землі найсвятіший із всіх скарбів – хліб. У 2016 році Великобілозерський район посів почесне 1 місце в Запорізькій області по врожайності зернових культур, яка склала 44,8 ц/га.

         В давнину говорили: «Як людина ставиться до хліба – така у нього і душа». Так, хліб найголовніший та найцінніший плід людства. Праця хлібороба - це і тривога, і радість, і безсонні ночі, і постійні думи та турботи. Від першої весняної борозни до дозрівання колоса не покидає землероба щоденна турбота про те, як вродить нива, чим вона сплатить йому за невпинну працю.

         Так, 18 листопада 2016 року, в залі засідань Великобілозерської райдержадміністрації пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Зі святковими привітаннями для працівників сільського господарства звернулись голова райдержадміністрації Юрій Шворак, депутат обласної ради Ірина Гуцуляк, представники органів місцевого самоврядування, районної організації профспілки робітників агропромислового комплексу. Свою подяку за підтримку та добрі справи аграріям адресували начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Валерій Романенко, керівники освітніх закладів району на чолі  з  в.о.начальника відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Марією Осіпчук.

         У привітальних словах очільники району відзначили основні досягнення аграрного сектору району. Прозвучала щира подяка трударям сільського господарства, а за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району проведено нагородження кращих жителів району: вручено грамоти, подарунки та квіти.

         Урочистості продовжились святковим концертом «Уклін доземний вам і доброго врожаю». Хлібарів Великобілозерського району привітали гості святкового концерту – учасники вокального колективу «Козацька родина» при Всеукраїнській Запорізькій громаді «Братство козаків» (керівник Валентина Новікова, музичний супровід Сергія Старенького).

         Хороший настрій іменинникам цього свята, також, забезпечували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури та музичної школи.

         День працівників сільського господарства – це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками зберігають багато століть нашу благодатну ниву.

         Ми щиро дякуємо вам за вашу тяжку, але таку потрібну всім працю!  Отож, нехай рясно колосяться щедрими врожаями наші ниви!

          Хай здійснюються всі задуми та сподівання, а природні стихії обходять стороною!

То ж ще раз з святом вас вітаєм,

Здоров′я та наснаги вам бажаєм,

Нехай безкрає синє небо

Дарує вам дощик, коли вам треба,

Нехай багаті врожаї

Не покидають нашої землі,

Щоби зі столу в вас не вибувало

І ковбаса і м′ясо й сало,

І щоб на нашій славній Україні

Була щасливою людина! 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень