Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

ДО ПОРУШНИКІВ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЖИВАЮТЬСЯ ЗАХОДИ ПОКАРАННЯ

Переглядів: 307

У Запорізькій області здійснюється постійний контроль у сфері пасажирських перевезень. Так, співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області за ініціативи облдержадміністрації та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про підвищення рівня безпеки дорожнього руху та якості послуг при перевезені пасажирів»  проведено моніторинг пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування у м. Пологи.

У ході проведення моніторингу було перевірено сім автобусів, за виявлені порушення складено п’ять актів щодо додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт.

Крім цього, під час проведення планового рейду  був виявлений автобус ПАЗ, який слідував за маршрутом Пологи-Гуляйполе, що належить фермерському господарству «Кривохатько В.В.». Перевіркою встановлено факт порушення умов перевезення, а саме відсутність усіх дозвільних документів на перевезення пасажирів за цим маршрутом. Варто зазначити, що раніше до Управління Укртрансбезпеки надходили скарги щодо порушення перевізником умов безкоштовного перевезення пасажирів.

За цим фактом працівниками Управління Укртрансбезпеки складено акт про порушення вимог транспортного законодавства. Перевізник, що надавав послуги, буде запрошений на комісію, на яку буде винесено рішення про притягнення його до відповідальності.

Заходи щодо впорядкування пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Запорізькій області тривають.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин