Великобілозерська районна державна адміністрація

Найбільшим попитом на ринку праці користуються висококваліфіковані робітники

Дата: 20.12.2016 15:23
Кількість переглядів: 454

За повідомленням служби зайнятості, протягом січня-листопада комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 70,6 тис. безробітних, які перебували на обліку, що на 12,9% менше минулорічного показника.

За  цей період 23,7 тис. безробітних знайшли роботу, зокрема,  553 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям,  180  отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи,  7,8 тис. безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку 2016 року 144 громадянина отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації згідно з пріоритетними видами економічної діяльності із числа осіб старших 45 років та  внутрішньо переміщених осіб.

Крім цього, 12,2 тис. безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 грудня 2016 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебуває 20,4 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості області  становить 1690 одиниць. Найбільшим попитом у роботодавців користуються  висококваліфіковані робітники за такими професіями:  слюсар, електрогазозварник, водій, кухар, продавець, молодша медсестра, швачка та представники інших  робочих професій. Також є попит на фахівців з високим рівнем кваліфікації:  бухгалтерів, менеджерів, лікарів.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень