Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Новорічні привітання та подарунки отримають усі діти, які потребують підтримки

Дата: 20.12.2016 15:24
Кількість переглядів: 405

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації  заплановано низку заходів до святкування в області Дня Святого Миколая, Нового року і Різдва для дітей пільгових категорій та людей похилого віку.

Зокрема, 19 грудня відбудеться відкриття новорічних ялинок у районних центрах області та містах обласного значення. Цього дня в обласному центрі о 15.00 заплановано відкриття головної новорічної ялинки на площі Фестивальній за участю всіх бажаючих жителів та гостей обласного центру.

Крім цього, в День Святого Миколая керівництво області привітає  дітей з інвалідністю, які перебувають у Запорізькому дитячому будинку – інтернаті. Близько 70 дітей отримають подарунки. Також цього дня відбудеться відкриття     обласної   новорічної   ялинки  та вистава  у    Запорізькому  цирку. Глядачами святкового дійства будуть  вихованці обласних центрів соціально-психологічної реабілітації, а також  діти, які потребують особливої уваги та підтримки: діти - сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з сімей внутрішньо переміщених осіб, із багатодітних та малозабезпечених  сімей  з усіх районів та міст області. Також відбудеться вистава у театрі юного глядача для дітей із сімей,  які опинилися в складних життєвих обставинах.

У театрі ім. Магара 26 грудня на благодійну виставу зберуться діти з усієї області, які потребують особливої уваги та підтримки.

Загалом близько 2,5 тисячі дітей, які потребують особливої уваги, отримають від обласної влади солодкі подарунки.

Не залишаться без уваги та подарунків на новорічні і різдвяні свята  й люди похилого віку, які перебувають у геріатричних пансіонатах та психоневрологічних інтернатах області. Для них також заплановано низку святкових програм.

У Департаменті наголосили, що на всіх святкових заходах з масовим перебуванням людей  особлива увага приділяється профілактиці  та дотриманню вимог пожежної безпеки.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень