Великобілозерська районна державна адміністрація

Влада і бізнес разом будують стратегію економічного розвитку

Дата: 10.10.2016 08:24
Кількість переглядів: 367

Перший заступник голови  обласної державної адміністрації Дмитро Давтян взяв участь у Міжнародному форумі в Києві «Kyiv International Economic Forum-2016». Цього року організатори обрали амбітні назву і головний посил "Напередодні 4-ї промислової революції".

Відкрив зустріч Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Серед учасників були генеральний директор з питань розширення ЄС в Європейській комісії в Брюсселі Крістіан Даніельсон, керівник торгово-економічного відділу представництва ЄС в Україні Ніколас Бердж, перший Віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, посли США, Канади, Японії, Кореї, Ізраїлю, Туреччини, українські та іноземні бізнесмени.

Під час форуму пролунало багато корисних питань, які, зокрема стосуються Запорізької області: як запорізькі підприємства можуть  зробити свій внесок, аби Україну визнали технологічно розвиненою країною? Яку варто обрати стратегію? До чого слід готуватися бізнесу протягом наступних п’яти років?

Дмитро Давтян підкреслив: «Усі розуміють - наша країна має потужний потенціал і величезні можливості. Але ми можемо все втратити, якщо не знищимо бюрократичну систему».

Також він зазначив, що всі чекають результатів від діяльності Офісу супроводження інвестицій. Про його створення та функції під час свого виступу розповів Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. За його словами, цей офіс буде точкою опори для інвестицій, головною його функцією стане захист інвесторів від тиску, зокрема з боку силових структур.

"Якщо ми подивимося сьогодні, як живуть українці, і подивимося на наші можливості, ми зрозуміємо, що щось не так. Я впевнений, що через п'ять років ми зможемо вийти на економічне зростання і показати результат", – зазначив Глава Уряду.

Коментуючи підсумки заходу, перший заступник голови  обласної державної адміністрації Дмитро  Давтян зазначив: «На рівні області  також треба докласти максимум зусиль, аби українці нарешті припинили жити нижче своїх можливостей. Попереду багато роботи, час вичерпаний. Україна потребує оздоровлення економіки. Спільними зусиллями ми повинні досягти того, щоб представники бізнесу бачили в державі партнера та друга, а інвестори розуміли, що у них є всі можливості вкладати гроші в Україну з комфортом і з гарантованою вигодою для себе».

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень