Великобілозерська районна державна адміністрація

Найближчим часом «Солдатський привал» буде розширено та збільшено

Дата: 02.08.2016 10:24
Кількість переглядів: 464

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав Центр відпочинку для військовослужбовців «Солдатський привал», що розташований поблизу залізничного вокзалу «Запоріжжя-1», де проконтролював проведення  ремонту другого поверху будівлі.

Цей об’єкт було створено ще рік тому, аби бійці АТО, які подорожують через Запоріжжя, могли в комфортних умовах відпочити, випрати одяг, поспілкуватися з побратимами чи отримати необхідну консультацію. Центр було створено силами волонтерів, керівництва області та за активної підтримки керівництва ПАТ «Укрзалізниця». Заклад, що абсолютно безкоштовно допомагає солдатам, користується чималим попитом. Тож нещодавно було прийнято рішення про його розширення, аби покращити побутові умови учасників АТО та додатково створити 12 спальних місць і збільшити кількість господарчих приміщень.

Як зазначив заступник начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з реформування Микола Кужавський, рішення про проведення реконструкції ініційоване керівництвом регіону, свого часу було підтримано керівництвом залізниці та першим заступником Міністра інфраструктури України Євгеном Кравцовим. Наслідок тих робіт, що нині проводяться в «Солдатському привалі», запоріжці зможуть побачити вже 26 серпня під час урочистого відкриття другого поверху.

За словами Костянтина Бриля, Центр відпочинку для військовослужбовців є тим закладом, який користується реальним попитом. Тож рішення про його розширення було дійсно необхідним.

- Ми вдячні керівництву Придніпровської залізниці за підтримку у проведенні ремонту. Сьогодні ми разом перевірили якість проведення робіт. Будівельники отримали завдання, аби до Дня незалежності України реконструкцію було завершено. Адже українські солдати заслуговують на комфортні умови та підтримку, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень