Великобілозерська районна державна адміністрація

Антикорупційна комісія при ОДА проведе моніторинг підприємств паливно-енергетичного комплексу регіону

Дата: 19.06.2016 15:25
Кількість переглядів: 513

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося засідання круглого столу, присвячене взаємодії всіх гілок влади та правоохоронних органів у питаннях виявлення та боротьби з корупцією на підприємствах паливно-енергетичного комплексу області. У заході взяли участь завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Роман Гекалюк, директор центру із запобігання і протидії корупції ДП НАЕК «Енергоатом» Олег Поліщук, голова Антикорупційної комісії при Запорізькій ОДА Дмитро Марченко та інші її члени.

Присутні приділили увагу головним об’єктам енергетичної сфери нашого регіону: ВАТ «Запоріжжяобленерго», ПАТ «Запоріжгаз», ОП ЗАЕС, Гідроенерго та ДП «НЕК «Укренерго».

Як зазначив Костянтин Бриль,  ці підприємства мають певні проблеми в питаннях боротьби з корупцією, насамперед через свій монопольний стан. Тож відповідно саме в розрізі боротьби з монополістами і проводитиме перевірки Антикорупційна комісія. Результати моніторингу будуть опубліковані, а всі виявлені порушення передаватимуться до правоохоронних органів.

Підсумком круглого столу стало досягнення порозуміння та домовленостей про взаємодію в майбутньому. Також було попередньо обговорено та прийнято рішення про майбутнє підписання Меморандуму про співпрацю у питаннях виявлення та боротьби з корупцією між облдержадміністрацією, ДП НАЕК «Енергоатом» та Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень