Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Запоріжжя відправило перших призовників весняної кампанії

Дата: 10.04.2017 15:25
Кількість переглядів: 270

У рамках весняного призову з обласного збірного пункту до військових частин відправилася перша партія новобранців. За словами виконуючого обов'язки заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом Владислава Чумака, 24 юнаки будуть берегти мирне небо над нашим краєм. Після оволодіння військово-обліковими спеціальностями у навчальних центрах Повітряних сил України вони заступлять на бойове чергування.

Щирі привітання та побажання легкої служби від очільника області Костянтина Бриля передав заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

- У часи боротьби за свободу та незалежність України ви не ховаєтесь, не шукаєте відстрочок, а чесно виконуєте свій громадянський обов’язок. За умов активізації аеророзвідки противника  ви надійно прикриєте тил бойових побратимів, ваших ровесників, що стримують російсько-терористичних агресорів у Донецькій та Луганській областях, - зазначив посадовець.

З вітальними словами до молодого поповнення Збройних Сил України звернулися обласний військовий комісар Олександр Біда, ветеран Другої світової війни, учасник партизанського руху Віктор Варвашеня. На ратну службу в ім’я України юних воїнів благословив священик Української православної церкви Київського патріархату отець Юрій.

Як повідомив капітан Чумак, загалом лави української армії та інших формувань протягом квітня-травня цього року поповнять 520 запорізьких призовників. Зокрема, до Збройних Сил України заплановано призвати 240 осіб, до Національної гвардії України – 250 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 30. Під час проведення призову до Окремого полку Президента України 25 квітня  буде відправлено 10 найкращих юнаків призовного віку.

Комплектування молодим поповненням з’єднань, військових частин та установ Збройних Сил України здійснюється за екстериторіальним принципом, тобто всі призовники будуть проходити службу за межами Запорізької області.

Натомість комплектування підрозділів Національної гвардії України  відбуватиметься за територіальним принципом. Відповідно призовники, які поповнять лави НГУ, можуть залишитися служити на території області.

Призовники будуть проходити військову службу в пунктах постійної дислокації і в зону АТО направлятися не будуть.

Призову на строкову військову службу підлягають призовники віком від 20 до 27 років. Строк проходження строкової військової служби для осіб із середньою освітою – 18 місяців, з вищою -12 місяців.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень