Великобілозерська районна державна адміністрація

Понадпланові доходи бюджету області розподілено на важливі соціальні напрямки

Дата: 02.08.2016 11:39
Кількість переглядів: 409

Про це заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. За перше півріччя поточного року доходи загального фонду обласного бюджету Запорізької області перевиконано  на понад 150 млн. грн. Крім цього, надійшло на 3,5 млн. грн.  більше від запланованого екологічного податку.

- З метою збільшення видатків на соціальні програми, а також завершення будівництва і реконструкції важливих об’єктів життєзабезпечення населення області структурними підрозділами ОДА в стислі терміни було підготовлено проект змін до обласного бюджету. Більшість із наших пропозицій були затверджені на позачерговій сесії обласної ради. Відповідно жителі регіону побачать результати у розвитку медицини, освіти, реконструкції доріг, доведення до ладу об’єктів газо- та водопостачання, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За даними директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергія Медвідя, на соціальний захист населення виділено 12,3 млн. грн. З них для надання адресної грошової допомоги інвалідам, учасникам бойових дій у зоні проведення АТО, громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, - 9,3 млн. грн. Власне на ремонт закладів соцзахисту підуть ще 3 млн. грн.

Також збільшено видатки на охорону здоров’я на 13,7 млн. грн. З них: на придбання препаратів для хворих на цукровий та не цукровий діабет - 8 млн. грн.., для хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію - 1,2 млн. грн.., на придбання медичного обладнання - 4,5 млн. грн. Ще 6 млн. грн.. виділено на добудову поліклініки в смт. Кушугум Запорізького району. Депутати також підтримали рішення про збільшення норм забезпечення спортсменів харчуванням та медикаментами, а також на оренду спортивних споруд на суму 2 млн. грн.

Чимала сума буде спрямована на ремонт доріг і мостових переходів на умовах співфінансування з державного бюджету - 20 млн. грн. При цьому з державного бюджету буде отримано 226 млн. грн.

Не залишилося поза увагою питання збільшення фінансової допомоги КП «Облводоканал» на 10 мільйонів гривень. Завдяки цьому підприємство зможе виплатити заробітну плату працівникам, здійснити розрахунки за електроенергію та інші обов’язкові платежі.

Найбільш очікуваним для жителів регіону стало виділення коштів на реконструкцію та ремонт об’єктів водопостачання населення - 17,1 млн. грн. Також  завершення газифікації дочекалися жителі шести сіл та райцентру Приазовського району. На цей проект виділено 23,4 млн. грн.    

Крім цього кошти виділено на:  ремонт та реконструкцію шкіл - 8,5 млн. грн..; придбання автобуса для  КЗ «Запорізький обласний ліцей - інтернат з посиленою військово - фізичною підготовкою «Захисник» - 2,7 млн. грн.; на завершення будівництва, реконструкцію, ремонти та оновлення матеріальної бази бюджетних установ - 72,3 млн. грн..; на покращення матеріальної бази правоохоронних органів - 5,7 млн. грн.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень