Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Готовність регіону до зими затримує тільки паперова тяганина»

Дата: 10.10.2016 09:43
Кількість переглядів: 426

На цьому голова облдержадміністрації наголосив після селекторної наради з питання готовності регіонів до опалювального сезону, що відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Як повідомив заступник начальника Українського гідрометцентру Анатолій Прокопенко, завдяки циклону початок похолодання на території Заходу та Центру України очікується вже протягом найближчих днів. Зазвичай необхідність обігріву приміщень настає з 10 по 25 жовтня – в залежності від регіону. Опалювальний сезон триває в середньому до 200 днів. Хоча останні два роки зими в Україні можна було назвати теплими.

У свою чергу, Віце-прем’єр  зазначив, що рішення стосовно опалювального періоду, обмеження руху на шляхах через ожеледицю, а також відкриття пунктів обігріву  прийматимуться суто на регіональному рівні. Головне, аби все необхідне було готове завчасно. За словами Геннадія Зубка, нині в Запорізькій області до опалювального сезону не готові дві котельні та 78 об'єктів житлового фонду.

- Запорізька область - 97,4%. У Запорізькій області необхідно підготувати ще 78 об'єктів житлового фонду. Я б хотів, щоб ви закінчили цю роботу, аби найближчим часом ми побачили 100% готовності по областях. Також увагу варто звернути на технічний стан котелень, реструктуризацію боргів та модернізацію підприємств теплопостачання, - зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець повідомив, що крім Запорізького регіону до 100% готовності трохи не дотягують Волинська, Донецька, Херсонська і Київська області. Що стосується об'єктів соціально-культурної сфери,  є питання до Полтавської, Харківської, Луганської областей.

Як зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, у нашому регіоні до опалювального періоду вже готові всі об’єкти соціальної сфери та водопровідно-каналізаційного господарства.

- Також підготовлено 600 котелень. Дві зазначені Міністром  не братимуть участі в опаленні приміщень цієї зими. Окремо хочу зазначити, що до зимового періоду комплексно підготовлені 6 870 об’єктів житлового господарства або 100%. Проте, за станом на сьогодні тільки 99% з них мають підписані паспорти. Тож готовність регіону до зими затримує тільки паперова тяганина. Прошу оперативно завершити цю роботу та доповісти про її виконання в Мінрегіон, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень