Великобілозерська районна державна адміністрація

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області: «Якість робіт - на першому місці»

Дата: 02.08.2016 11:25
Кількість переглядів: 497

Керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області оперативно відреагувало на фото, що з’явились у соцмережі «Фейсбук» від 19.07.2016р.: Наказом від 27.07.2016  начальника філії «Бердянська дорожньо-експлуатаційна дільниця» Саніна П.О. звільнено із займаної посади.

Як пояснили у Службі, на автомобільний дорозі О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ 19 липня цього року виконувались роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Погодні умови сприяли проведенню робіт, тому їх розпочали зранку. Крім того, за прогнозом синоптиків, на цей день дощів не передбачалося. Але у другій половині дня погодні умови змінилися і розпочалася злива. Начальник філії «Бердянська дорожньо-експлуатаційна дільниця» Петро Санін та головний інженер філії Григорій Хижняк, які були присутні на об’єкті та контролювали якість виконання робіт, не зреагували на зміну погодних умов та не зупинили їх проведення.

Грубе порушення технології при виконанні ремонтних робіт при влаштуванні вирівнюючого шару асфальтобетонного і стало причиною звільнення Саніна П.О. із займаної посади.

Обсяги ремонтних робіт з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші, які виконувалися філією «Бердянська ДЕД» 19.07.2016, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області прийняті не будуть.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень