Великобілозерська районна державна адміністрація

По залученню на військову службу за контрактом Запорізька область входить до п’ятірки лідерів

Дата: 20.12.2016 15:26
Кількість переглядів: 405

Про це було повідомлено під час обласної селекторної наради з питань відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2016 році, яка відбулася під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

За словами заступника обласного військового комісара -  начальника відділу комплектування та призову полковника Юрія Бойка, з початку 2016 року лави  Збройних Сил України та інших військових формувань  поповнили 2753 контрактники із Запорізької області. Завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом виконано майже на 100%.

Найкраще з цим завданням впоралися у м. Бердянськ та Бердянському районі, у м. Мелітополь,  Шевченківському районі м. Запоріжжя та  Якимівському районі. Низькі показники мають Чернігівський та Гуляйпільський райони.

- На сьогодні ми підходимо до річного звіту щодо залучення громадян на контрактну службу. Наразі ми дещо не виконуємо річний план. Проте  є ще певний час, щоб виправити ситуацію. Для того, щоб стовідсотково закрити квартал, необхідно відібрати ще  70 чоловік, а  для того, щоб виконати річне завдання  – 154. Ми стабільно знаходимося на 5-6 місці серед регіонів України, і дуже важливо не поступатися та залишатися щонайменше  у десятці кращих регіонів по залученню громадян на контрактну службу. Запорізька область має показати гідні результати  до  року, - наголосив  Едуард Гугнін, звертаючись до керівників територій та районних військкоматів.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень