Великобілозерська районна державна адміністрація

На Покровському ярмарку продано майже 300 тонн продукції

Дата: 10.10.2016 10:26
Кількість переглядів: 468

Запоріжці традиційно відзначили День міста Покровським ярмарком.

На всій Набережній магістралі розгорнулися святково прикрашені намети з усіх районів області, де було представлено все багатство та майстерність місцевих товаровиробників.  З метою збереження слави Запорізького краю, достойного представлення на ярмарку продукції місцевих товаровиробників, забезпечення населення міста товарами за цінами, нижчими від ринкових, було залучено до участі найширші кола сільських господарств та інших суб’єктів господарювання області.

За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, у ярмарку взяли участь 125 сільгосптоваровиробників та переробних підприємств Запорізької області, які, в свою чергу, залучили 163 транспортні засоби для доставки сільгосппродукції.

На Покровському ярмарку реалізовано 292,4 тонн продукції, в тому числі 7,1 тонни м’яса, 17,2 тис. шт. яєць, 4,7 тонни молочної продукції, 3,9 тонн ковбасних виробів, 9,7 тонни олії, 48,2 тонни овочів, 73,8 тонни зерна, 18,7 тонни борошна, 4,5 тонни меду. Загальний товарообіг склав 3,5 млн. грн.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень