Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Потреби шкіл області будуть забезпечені за рахунок освітньої субвенції

Дата: 20.12.2016 15:27
Кількість переглядів: 438

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено розподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Загалом  між містами, районами та шістьма об’єднаними територіальними громадами області розподілено 17507 тис. грн., які призначені на видатки споживання та оновлення матеріально-технічної бази.

Крім цього, згідно з документом Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації як головному розпоряднику коштів обласного бюджету за рахунок освітньої субвенції виділено 4699,9 тис. грн.. на оновлення матеріально-технічної бази.

Також передбачено кошти субвенції на інші видатки. Зокрема, на придбання шкільних автобусів на засадах співфінансування – 5656,4 тис. грн.. (не більше 70 %  – за рахунок освітньої субвенції, не менше 30 % – за рахунок коштів місцевих бюджетів).

На оснащення загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів (спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) I—III ступеня, з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів гімназій (гімназій-інтернатів), колегіумів (колегіумів-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів) та опорних закладів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання; впровадження енергозберігаючих технологій  спрямовано 13551,5 тис. грн..

На підтримку об’єднаних територіальних громад (на придбання шкільних автобусів; оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання; впровадження енергозберігаючих технологій) виділено 7354,6 тис. грн. При цьому об’єднані територіальні громади здійснюють придбання шкільних автобусів на засадах співфінансування  - не більше 70 відсотків  за рахунок освітньої субвенції, не менше 30 відсотків — за рахунок коштів місцевих бюджетів).


 


 


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень