Великобілозерська районна державна адміністрація

Керівникам територій доручено активізувати роботу щодо залучення контрактників

Дата: 02.08.2016 13:57
Кількість переглядів: 422

У військкоматах області планують посилити заходи, пов’язані з відбором громадян на військову службу за контрактом. Про це йшла мова під час обласної селекторної наради з питань організації  відбору громадян на військову службу.

За словами начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату облдержадміністрації Сергія Василини, планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом під час 12-го циклу  становить 210 громадян. Наразі завдання виконано не в повному обсязі:  відібрано 84 кандидати.

Найкращі показники по залученню на службу за контрактом мають м. Мелітополь та Мелітопольський район,  Веселівський, Приазовський, Якимівський райони, м. Пологи та Дніпровський район Запоріжжя. На 20-25% планове завдання  виконали у Василівському, Гуляйпільському, Оріхівському районах, Вільнянську, Енергодарі, Запоріжжі. Не відібрано жодного кандидата для проходження військової служи у Великобілозерському, Кам’янсько-Дніпровському районі, а також у містах Приморську і Токмаку.

Враховуючи таку ситуацію, головам райдержадміністрацій та  міським головам поставлено завдання посилити роботу щодо залучення та відбору кандидатів  на військову службу за контрактом та виконати доведені  планові показники.

- Необхідно активізувати роботу, ми не маємо права не виконати завдання по залученню на військову службу. Представники обласної влади  готові надавати всіляку допомогу на місцях для вирішенні цього питання. Необхідно залучати до співпраці військкомати, мобільні групи, правоохоронні органи, а також посилити агітаційну та рекламну діяльність. Це питання знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації, - зазначив Сергій Василина.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень