Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Спільними зусиллями ми досягнемо позитивних зрушень в соціально-економічному розвитку області»

Дата: 10.04.2017 15:28
Кількість переглядів: 299

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у пленарному засіданні одинадцятої чергової сесії Запорізької обласної ради VII скликання. На початку заходу він звернувся до депутатів стосовно питання прийняття змін і доповнень до бюджету області.

За словами очільника регіону, фахівцями облдержадміністрації на сесію винесено блок питань, які фактично формують програму розвитку області на поточний рік. Від прийнятих рішень залежить не лише освоєння ресурсів, які є в обласному бюджеті, а і обсяги ресурсів, які Запорізька область зможе залучити за програмами державного бюджету на умовах співфінансування, а також залучення коштів міжнародних фондів. В проекті рішення «Про обласний бюджет на 2017 рік» видатки бюджету збільшуються на 533 мільйони гривень за рахунок вільних залишків на початок року. Головними напрямками спрямування додаткових коштів є проведення капітальних ремонтів і оновлення матеріальної бази бюджетних установ, а це 77 мільйонів гривень. Також 55 мільйонів направляються на будівництво та реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери  та комунального господарства і 48 мільйонів гривень на реалізацію програм «Питна водна Запорізької області». Перелік цих об’єктів ретельно опрацьовувався, починаючи з кінця минулого року. Були зібрані пропозиції з територій, заслухані представники міст і районів та депутати обласної ради. Головними критеріями відбору були соціальна значимість для жителів, наявність проектно-кошторисної документації та можливість продовження і завершення робіт в поточному році.

Досить значна сума, а саме 167,5 мільйонів гривень, спрямовується на заходи екологічного призначення. Це будівництво та реконструкція очисних споруд, полігонів твердих побутових відходів, проведення природозахисних заходів. На фінансування інших програм, затверджених обласною радою, пропонується спрямувати 207 мільйонів гривень. З них на програму розвитку автодоріг – 40 мільйонів гривень; програми галузі охорони здоров’я – 32,5 мільйони гривень; програми соціальної підтримки громадян – 10 мільйонів гривень та на розвиток фізичної культури і спорту – 9 мільйонів гривень.

Враховуючи те, що Запорізька область є прифронтовою, суттєво збільшуються видатки на підтримку органів правопорядку та військових частин, що дислокуються на території регіону. Загальна сума складає 42,2 мільйони гривень.

- Шановні депутати, бюджет області було затверджено лише наприкінці січня. Більше того, до кінця року лишається не 12, а менше 9 місяців, з яких до 2 займають процедури тендерів та закупівель. Тож відкладення прийняття бюджету розвитку області буде просто безвідповідальним кроком. Звичайно, врахувати абсолютно всі побажання депутатів та політичних сил не можливо. Але ми плідно попрацювали з кожною фракцією та підготували узгоджену пропозицію. Впевнений, що спільними зусиллями ми досягнемо позитивних зрушень в соціально-економічному розвитку області і покращенні життя наших земляків, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також під час сесії за вагомий особистий внесок у розвиток Запорізької області очільник регіону вручив відзнаки видатним запоріжцям. Зокрема, за розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність Указом Президента України орденом «За заслуги» ІІ ступеня було нагороджено члена Запорізької обласної асоціації ветеранів Афганістану та АТО Михайла Малиша. Орден «За заслуги» ІІ ступеня отримав голова Оріхівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Станіслав Лиска.

Крім того, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю, медаллю «За працю і звитягу» Костянтин Бриль нагородив начальника лабораторії Запорізької атомної електростанції Ольгу Бєліцьку. Окремо було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» художньому керівнику ансамблю народної пісні та побутового танцю «Оксамит» Ларисі Купчинській. А за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність, артисту драми Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені В.Г.Магара Євгену Козьмику було присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».


 


 


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень