Великобілозерська районна державна адміністрація

Про погашення заборгованості по виплаті заробітної плати у районі

Дата: 28.04.2016 15:29
Кількість переглядів: 541

Голова РДА Юрій Шворак 28 квітня 2016 року провів засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. До порядку денного включено питання: про стан виплати заробітної плати та сплати Єдиного соціального внеску, здійснення проведення моніторингу по Великобілозерському району із заборгованості виплат заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

По першому питанню виступила начальник Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ Людмила Сорока, яка поінформувала, що станом на 28 квітня 2016 року, заборгованість по Єдиному соціальному внеску мають два платника на загальну суму 5285,10 грн.

По другому питанню доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Таісія Собур, яка доповіла про результати моніторингу своєчасності виплат. Станом на 28.04.2016 заборгованості із заробітної плати по району немає, але згідно статистичних даних заборгованість має ЕЦВ КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради на суму 95,1тис. грн.

За результатами засідання рекомендовано Великобілозерському відділенню Енергодарської ОДПІ тримати на контролі своєчасну сплату Єдиного соціального внеску. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації в межах своїх повноважень забезпечити контроль за додержанням роботодавцями мінімальних розмірів заробітної плати встановлених законодавством та направити листа до КП Запорізький цех «Облводоканал» з рекомендаціями щодо погашення заборгованості по виплаті заробітної плати. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень