Великобілозерська районна державна адміністрація

Готуємось до Великодніх свят

Дата: 08.04.2016 15:05
Кількість переглядів: 548

З 20 березня 2016 року, а саме під час весняних канікул, та в рамках проведення  Всеукраїнського Тижня дитячого читання,  в комунальному закладі «Великобілозерська районна дитяча бібліотека» Великобілозерської районної ради Запорізької області розпочато акцію по виготовленню привітальних листівок учасникам АТО. Діти виготовляли їх і в районній дитячій бібліотеці, і в школах на уроках праці. Найактивнішими читачами вже виготовлено 78 привітальних листівок з Весною та Великоднем. В акції активну участь прийняли молодші школярі 1 - 4 класів НВК № 1.

З повагою та захопленням діти робили вироби, намагаючись передати до солдатських сердець радість весни та тепло рідних домівок.

Виготовлення листівок – це скромний внесок, найменше з того, на що заслуговують наші Герої. Акція триває. Залучаємо небайдужих. Плануємо до вітальних листівок додати ще й власноруч випечені пасочки та фарбовані яйця для передачі їх в зону бойових дій. Всі зроблені листівки та продукти харчування планується доставити бійцям АТО на кінець квітня.

Проведення таких заходів, це перш за все патріотичне виховання молоді, а також, підтримка талановитих дітей, реалізація їх власних творчих здібностей, і цим самим долучення до прекрасного світу мистецтва.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень