Великобілозерська районна державна адміністрація

Нарада із представниками органів місцевого самоврядування

Дата: 18.04.2016 15:33
Кількість переглядів: 560

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації А.Ярмоленко 18 квітня 2016 року відбулася нарада з питань здійснення процесів роботи щодо добровільного об’єднання територіальних громад за участі заступника голови РДА, керівника апарату РДА, представників органів місцевого самоврядування та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. До порядку денного включено питання: про здійснення процесів роботи з добровільного об’єднання територіальних громад, благоустрій на території  Великобілозерського району, підготовку та проведення благодійної акції «Великодній кошик солдату» та участь у велоестафеті «Єдність в ім'я Перемоги».

         Заступник голови РДА Оксана Хілько наголосила на необхідності прискорення роботи щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Було розглянуто алгоритм дій сільського голови – ініціатора добровільного об’єднання територіальних громад та алгоритм дій сільського голови, якому надійшла пропозиція щодо об’єднання. Головам виконавчих комітетів було запропоновано для використання в роботі зразки нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування по кожному етапу добровільного об’єднання громад та рекомендовано під час проведення найближчих сесій затвердити Порядок проведення громадських обговорень з даного питання.

Під час наради, виходячи з необхідності гідного привітання українських військових зі святом Великодня, було оголошено про  організацію збору продуктів харчування, предметів побуту та гігієни, дитячих подарунків, вироблених своїми руками, листівок, малюнків для передачі військовослужбовцями до зони проведення Антитерористичної операції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень