Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Дорогі наші ветерани та жителі Великобілозерського району!

Дата: 05.05.2017 15:34
Кількість переглядів: 309

Щиро і сердечно вітаю Вас із 72-ою річницею відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Відомо, що у цьому масштабному військовому конфлікті ХХ століття українці понесли величезні людські втрати.

У незчисленній кількості братських могил та поодиноких похованнях лежать загиблі українці, що воювали на  різних фронтах Другої світової війни.  Всі вони були синами і дочками України, і ми мусимо завжди пам’ятати про них.

Ми висловлюємо щиру і безмежну вдячність захисникам всіх поколінь, які присвятили себе служінню Українській державі.

Доземно  дякуємо їм за той неоціненний внесок, який вони зробили і роблять у спільну справу відновлення миру на території нашої держави та її відбудови.

Схиляємо свої голови перед мільйонами загиблих українців – тими, чиї імена були вписані до історії золотими літерами й тими, чиїх імен ми не знаємо й до тепер.

Ми вшановуємо наших ветеранів, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян.  Та, на жаль, з кожним роком їх - живих сторінок історії – залишається все менше. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

У цей складний для нашої країни час ми вшановуємо пам’ять героїв, які в наш час захищають незалежність і цілісність нашої держави, які сьогодні гинуть, захищаючи нас, даючи змогу нам жити  мирним життям. Низький уклін солдатам сьогодення за їх мужність і патріотизм, за незламну волю і витримку.

Хочеться вірити, що в нашій країні незабаром запанує мир. Я бажаю всім жителям нашої рідної Білозерщини, всім людям  -  хай щира любов  до своєї землі об’єднує та згуртовує  нас. Нехай вона надихає кожного з нас на  творення гідного життя українського народу у єдиній, неподільній, незалежній державі.

Вічна і світла пам'ять Героям України!

Зі святом!

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ! 


 


 

З повагою

перший заступник голови

Великобілозерської райдержадміністрації                                                                              А.І. Ярмоленко


   


 


  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень