Великобілозерська районна державна адміністрація

Архівний відділ райдержадміністрації інформує про проведену роботу

Дата: 17.03.2017 15:34
Кількість переглядів: 401

Архівним відділом Великобілозерської райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» проводиться робота щодо реалізації державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району.

На виконання Програми здійснення контролю за наявністю, станом та рухом документів Національного архівного фонду та таких, що підлягають включенню до нього, на 2015-2019 рр. перевірено в архівосховищі архівного відділу райдержадміністрації 220 справ постійного строку зберігання 1 фонду.

Проводилась робота по підготовці (реставрації, підшивки) 160 справ 2 фондів (№50, №52) для передачі на постійне зберігання до Державного архіву Запорізької області справ управлінської документації.

Представлено на затвердження експертно-перевірній комісії Державного архіву Запорізької області номенклатуру справ на 2017 рік 1 установи на 312 статтей.

16 березня 2017 року проведено  комплексну перевірку Трудової сільської ради та її виконавчого комітету з питання ведення діловодства, умов зберігання та рівня упорядкування документів. За результатами перевірки надані відповідні рекомендації щодо умов зберігання та упорядкування документів.


 


 


 

За інформацією архівного відділу райдержадміністрації 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень