Великобілозерська районна державна адміністрація

Ветерани війни отримають грошову допомогу до 5 травня

Дата: 18.04.2016 08:34
Кількість переглядів: 514

Щороку до Дня Перемоги ветеранам війни  та  особам, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, з державного бюджету надається одноразова грошова допомога. За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, виплати будуть здійснені до 5 травня.

У базі даних органів соціального захисту населення Запорізької області, що містить  Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, перебуває на обліку 54,9 тис. ветеранів війни.

У цьому році  встановлено такі  розміри допомоги:

інвалідам війни I групи— 2 975 гривень;

інвалідам війни II групи  — 2 600 гривень;

інвалідам війни III групи — 2 310 гривень;

учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 920 гривень;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 2 975 гривень;

членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 465 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 170 гривень.

Сума коштів державного бюджету, яка спрямована на ці виплати,  складає 33,5 млн. грн.

Крім цього, за рахунок коштів обласного бюджету 981 учаснику бойових дій буде виплачено 490,5 тис. грн.

 

 

  Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень