Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

В обласному бюджеті розподілено залишки коштів на реалізацію програм

Дата: 10.04.2017 15:34
Кількість переглядів: 344

Під час засідання XI сесії VII скликання внесено зміни і доповнення до обласного бюджету на 2017 рік в частині розподілу залишків коштів, що склалися на початок року.

Залишки коштів розподілено в обсязі 560,9 млн. грн., зокрема: загального фонду – 384,3 млн. грн., з них коштів обласного бюджету – 362,4 млн. грн., освітньої субвенції – 21,8 млн. грн., медичної субвенції – 0,1 млн. грн.; спеціального фонду – 176,6 млн. грн., з них обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 167,4 млн. грн., повернення кредитів  та відсотків за користування довгостроковими кредитами, наданими на будівництво (реконструкцію) та придбання житла – 0,2 млн. грн., субвенції з державного бюджету на реформування для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародними банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» - 9 млн. грн.

Залишок освітньої субвенції в обсязі 21,8 млн. грн. спрямовано на придбання шкільних автобусів для закладів, в яких проведено оптимізацію загальноосвітніх шкіл, капітальні видатки (капремонти, оснащення сучасними засобами навчання шкіл, будівництво модульної котельні, проектно-вишукальні роботи).

Залишок коштів медичної субвенції у обсязі 0,1 млн. грн. спрямовано Управлінню молоді, фізичної культури та спорту на проведення ремонту будівлі Обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Кошти екологічного фонду у обсязі 167,4 млн. грн. розподілено на виконання природоохоронних заходів: Управлінню капітального будівництва – 68,7 млн. грн., Департаменту екології та природних ресурсів – 8 млн. грн. , Національному заповіднику «Хортиця» - 0,8 млн. грн., Державній екологічній інспекції – 0,2 млн. грн.

Надано субвенцій місцевим бюджетам – 90,7 млн. грн.

Залишок коштів за рахунок повернення кредитів та відсотків за користування довгостроковими кредитами на будівництво (реконструкцію) та придбання житла у обсязі 0,2 млн. грн. передбачено Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва для надання пільгових довгострокових кредитів.

Залишок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у обсязі 9 млн. грн. направлено на придбання обладнання для центрів первинної медико-санітарної допомоги, оплату послуг за друк матеріалів для лікарів та  пацієнтів стосовно гіпертонії.

На фінансування програм, затверджених обласною радою спрямовано 207 млн. грн. З них на програму розвитку автомобільних доріг – 40 млн. грн., програми в галузі охорони здоров’я – 32,5 млн. грн., на програми соціальної підтримки громадян – 10 млн. грн., розвитку фізичної культури і спорту 9 млн. грн., на підтримку органів правопорядку та військових частин, які дислокуються на території нашої області – 42,2 млн. грн.

На капітальні видатки та оновлення матеріальної бази установ, які утримуються з обласного бюджету – 77 млн. грн.

Також 55 млн. грн. спрямовано на будівництво та реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери та комунального господарства і 48 млн. грн. на реалізацію програми «Питна вода Запорізької області».

На збільшення поточних видатків обласних установ направлено майже 15,5 млн. грн.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськіс

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень