Великобілозерська районна державна адміністрація

Про діяльність служби у справах дітей райдержадміністрації за 2016 рік

Дата: 13.01.2017 15:35
Кількість переглядів: 376

Протягом 2016 року було проведено спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації, Великобілозерським в/п К.-Дніпровського в/п ГУНП України в Запорізькій області, управлінням соціального захисту населення та сільськими радами було здійснено 34 профілактичні рейди, а саме: «Здоровий побут», «Діти вулиці», «Бездоглядна дитина», під час яких було здійснено  60  обстежень умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та сімей з дітьми, які перебувають в складних сімейних обставинах, «Молодь», «Канікули»  - 12 перевірок місць скупчення молоді (бари, дискотеки), «Урок» - 2 перевірки відвідувань дітьми навчального закладу, «Дотримання вимог чинного законодавства щодо заборони продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років» - 5 перевірок торгових точок на факт продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам. Під час перевірок торгових точок було виявлено 2 факти порушення законодавства щодо продажу заборонених товарів неповнолітнім. Господарів та реалізаторів торгових точок притягнено до відповідальності.

За 2016 рік було проведено 14 засідань комісій з питань захисту прав дитини, на яких було розглянуто 38 питань, де було обговорено права та інтереси дітей.

Протягом року службою у справах дітей райдержадміністрації було взято участь в 14 судових засіданнях, під час яких було розглядалися питання щодо визнання батька безвісно відсутнім, відібрання дітей від матері без позбавлення її батьківських прав, позбавлення батьків батьківських прав та захист прав неповнолітніх.

Протягом року на первинний облік Служби було поставлено 7 дітей, з них: 1- дитина-сирота, 1- відібрана без позбавлення матері батьківських прав та 5- позбавлені батьківського піклування. На даний час діти перебувають в сімейних формах виховання.


 


 


 


 

Служба у справах дітей райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень