Великобілозерська районна державна адміністрація

Про підсумки фестивалю військового та патріотичного спрямування «І музи кликали на бій»

Дата: 27.04.2017 15:35
Кількість переглядів: 345

Традиційно, в останніх числах квітня у Великобілозерському районі на базі районного будинку культури проходить щорічний районний фестиваль військового та патріотичного спрямування «І музи кликали на бій».  Цього року у конкурсній програмі Фестивалю взяли участь 6 колективів та 14 окремих виконавців.

Конкурсна програма Фестивалю складалася з чотирьох номінацій, а саме: «Українська патріотична пісня», «Військово-патріотична пісня» «Розмовний жанр» та «Хореографія». Конкурсанти змагалися в двох вікових категоріях – до 18 років, та старші. Хочеться відзначити, що конкурсанти, які брали участь у минулорічному  Фестивалі показали значно кращі результати і це не може не тішити керівників, які вкладають часточку своєї душі в кожного учасника та організаторів заходу, які ще раз переконуються, що проводити такі заходи потрібно. Адже, окрім творчого підйому конкурсантів, Фестиваль має на меті виховувати у підростаючого покоління любов до рідного краю, формувати національну свідомість та популяризувати в молодіжному середовищі інтерес до героїчного минулого українського народу.

І дуже добре, що поруч з молоддю завжди є люди старшого покоління, які надихають своїм прикладом. Хочеться відзначити фольклорні колективи «Журавка» (сільський будинок культури Трудової сільської ради) та «Білозерчаночка» (районний будинок культури), які вже багато років поспіль чарують нас  своїм співом, та Милю Надію Василівну, яка читала вірш в пам’ять про свого сина – ветерана війни в Афганістані. Своїм прикладом вони роблять значний внесок в патріотичне виховання підростаючого покоління та молоді району.

Серед молодших учасників Фестивалю переможцями стали: гурт «Дзвінкі голоси» (Великобілозерський НВК № 1), Руденко Валерія (Великобілозерська ЗОШ № 3), гурт «Фарадей» (районний будинок культури), Крутько Елизавета (сільський клуб Великобілозерської сільської ради ) та Соболєва Софія (Великобілозерський професійний аграрний ліцей).

Переможці та учасники районного Фестивалю нагороджені грамотами за зайняті місця та солодкими призами.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку учасникам Фестивалю та керівникам, які готували їх до виступів, адже всі ці перемоги - це плід саме їхньої нелегкої щоденної праці.


 


 


 

За інформацією відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації                                  


 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень