Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Проведено нараду щодо стану підготовки до збирання ранніх зернових культур Великобілозерського району у 2018 році

Переглядів: 317

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко, 08.06.2018, для керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств району проведено нараду щодо стану підготовки до збирання ранніх зернових культур у 2018 році. Під час засідання начальник  відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Валерій Романенко детально охарактеризував ситуацію в районі щодо підготовки до жнив.  Як зазначила А.Ярмоленко, жнива – це одна з найвідповідальніших складових процесу збирання хліба, що є причиною особливої турботи як для хліборобів , так і для співробітників, бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди , може бути втраченим.

Про організаційні заходи щодо забезпечення протипожежної безпеки в місцях збирання врожаю зернових культур доповів провідний інспектор Великобілозерського районного сектору ГУ ДСНС в Запорізькій області Михайло Бендрик.

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомляти до служби порятунку «101».  До приїзду вогнеборців слід гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння. Для обмеження розповсюдження вогню зону горіння необхідно обов’язково оборати. Тільки спільними зусиллями можна захистити майбутній врожай від пожеж!

 

« повернутися до списку новин