Великобілозерська районна державна адміністрація

Військкомати знайомлять з військовою службою за контрактом навіть у віддалених селах області

Дата: 18.04.2016 09:15
Кількість переглядів: 464

Військові комісаріати області продовжують активну агітаційну та роз’яснювальну роботу щодо відбору кандидатів та прийняття на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.

За словами заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковника Михайла Логвінова, мобільні групи районних (міських) військкоматів області виїжджають  у районні центри, селища міського типу та віддалені села, де роз’яснюють громадянам   переваги проходження військової служби за контрактом. Завдяки проведеній роботі з початку року на посади рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом уже прийнято 683 особи.

Серед військових комісаріатів області кращими по залученню кандидатів на контрактну службу є Токмацький, Мелітопольський, Бердянський об’єднані міські військові комісаріати. Водночас низькі показники мають Новомиколаївський, Веселівський, Гуляйпільський райвійськкомати.

Як повідомив Михайло Логвінов, відповідно до планового  завдання військкомати Запорізької області протягом ІІ кварталу цього року мають залучити на військову службу за контрактом до Збройних Сил України  690 осіб. Черговий цикл відправки майже 100 кандидатів на контрактну службу до навчальних центрів Збройних Сил України відбудеться 13-15 квітня. Також на 19 квітня заплановано проведення чергових «Ярмарків вакансій» в обласному та районних центрах зайнятості населення з метою залучення  на військову службу за контрактом безробітних громадян.

Довідково: перевагами проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України є:

гарантоване грошове забезпечення, яке у 2016 році збільшене та складає від 7 тис. грн., щорічно виплачується матеріальна допомога на соціально-побутові потреби, матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового утримання;

речове забезпечення;

соціальні гарантії – безкоштовна медична допомога військовослужбовцю та членам його сім’ї, право на санаторно-курортне лікування;

щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів зі збереженням  грошового, матеріального забезпечення;

можливість отримання  безкоштовного житла за рахунок держави;

можливість отримання  первинного офіцерського звання;

вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років;

можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у ВНЗ за рахунок держави без відриву від служби тощо.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України віком від 18 до 40 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби. На сьогодні, під час дії особливого періоду, граничний вік призову збільшено до 60 років.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень