Великобілозерська районна державна адміністрація

Про роботу відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації

Дата: 09.06.2017 15:38
Кількість переглядів: 325

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» від 12.04.2017 № 260 Великобіозерському району виділені кошти даної субвенції в сумі 818,700 тис. гривень.

Великобілозерською районною державною адміністрацією підготовлено та надано пакет документів до Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України та до Запорізької обласної адміністрації по об’єктах:

- капітальний ремонт комунального закладу «Великобілозерський будинок дитячої та юнацької творчості» Великобілозерської районної ради Запорізької області в обсязі фінансування 1494,214 тис. грн. – 736,900 за рахунок субвенції, на суму 757,314 тис. грн. планується виконання робіт за рахунок коштів даної субвенції в частині обласного бюджету;

- поточний ремонт ганку районного будинку культури с. Велика Білозерка, Великобілозерського району Запорізької області в обсязі фінансування  125,255 тис. грн. – 81,800 тис. грн. за рахунок субвенції, на суму 43,455 тис. грн.. планується виконання робіт за рахунок коштів даної субвенції в частині обласного бюджету.


 


 


 


 

Відділ економічного розвитку, торгівлі

та державної реєстрації райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень