Великобілозерська районна державна адміністрація

Дорожні роботи тривають у посиленому темпі і по всій території області

Дата: 25.07.2016 08:26
Кількість переглядів: 459

Завдяки безперервній та якісній роботі підрядних організацій на  дорогах області ліквідовано 269 836 квадратних метрів пошкодженого покриття, в т.ч. на дорогах державного значення – 169 431 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 100 405 кв. м. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Запорізькій області.

Лише за цей тиждень ліквідовано 24 124  кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 7 459 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 16 665 кв. м. Роботи тривають по всій території Запорізької області.

Роботи з відновлення дорожнього покриття виконували в середньому 24 бригади філій ДП «Запорізький облавтодор». Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали  Запорізький, Василівський, Мелітопольський, Бердянський та Куйбишевський  асфальтобетонні заводи.

  Крім філій ДП «Запорізький облавтодор» до виконання робіт з ліквідації ямковості залучено ще три підрядні підприємства: ТОВ «Юк-Інвест» м. Київ, ТОВ «ТБД» м. Дніпропетровськ та ТОВ «Ремшляхбуд» м. Запоріжжя, які виконують роботи струменевим методом. Загалом на цьому тижні роботи з ліквідації ямковості струменевим методом  виконували за допомогою 10-ти струменевих машин типу: «УЯР-01»; «SHAFER»; «TURBO-5000»; «УДВ-2000» та «SAVALCO».

Крім цього, дорожники області також виконували роботи по заміні та встановленню 42 дорожніх знаків та 27 напрямних (сигнальних) стовпчиків, оновлення горизонтальної дорожньої розмітки на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта – 1 164 кв. м та поновлення осьової горизонтальної розмітки загальною протяжністю 28 км. Тривають роботи з фарбування металевого бар'єрного огородження на дорогах державного значення. Завершено роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та покосу трав на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень